Відбувся рейд

Дата: 03.03.2023 11:19

3 березня поточного року Службою у справах дітей Киїнської сільської ради здійснений профілактичний рейд спільно з спеціалістом сектору соціального захисту населення та з залученням громадської організації, що працює в інтересах дітей.

Перевірені умови проживання та утримання дітей в сім’ях, які опинились в складних життєвих обставинах та в опікунських родинах в селі Киїнка та Шестовиця.

Під час здійснення рейду виявлено родину, де батьки не створили належних умов проживання для дітей, помешкання перебуває в антисанітарному стані.  Члени комісії зобов’язали батьків в найкоротші строки привести житло до ладу.

Представниками благодійної організації надана гуманітарна допомога у вигляді продуктових наборів всім відвіданим родинам.

Керівництво Киїнської сільської ради виносить вдячність представнику благодійної організації, Богдану Мазуру, який винайшов можливість доправити  дитину-сироту на лікування в національну дитячу спеціалізовану лікарню «ОХМАТДИТ» в місто Київ.

Варто зазначити, що коли відповідні служби працюють злагоджено, права та інтереси кожної дитини в громаді завжди будуть захищені.

За інформацією служби у справах дітей Киїнської сільської ради