Тренінг домедична допомога

Дата: 09.03.2023 20:12

Фото без опису

😉Два десятки мешканців Киїнської територіальної громади отримали важливі знання з надання домедичної допомоги. Організувала безкоштовний тренінг команда громадської організації Агенція міських ініціатив / АМІ, провели — сертифіковані тренерки Олександра Стародуб та Наталія Жукова.

👉“На тренінг у Киїнці зареєструвалися майже чотири десятки людей, тобто по дві особи на місце. Ми відбирали людей за такими критеріями як: мотивація, місце проживання та роботи, — каже керівниця проєкту “Безпека під час війни” Tetiana Romanova. — Наш проєкт орієнтований на освітян, молодь, представників місцевої влади, активних громадян, журналістів тощо. Тобто тих, хто регулярно контактує з великою кількістю людей і потенційно може надати домедичну допомогу”.Учасники тренінгу навчилися накладати турнікети на кінцівки, робити тампонування та дізналися багато важливої інформації. Кожен навчився формувати аптечку та користуватися засобами, які допомагають надавати домедичну допомогу. Всі учасники тренінгу отримали по одній укомплектованій аптечці.

Фото без опису🙃Загалом у рамках проєкту “Безпека під час війни: навчання виживанню мешканців територіальних громад Чернігівської області” команда “Агенції міських ініціатив” у Киїнській громаді провела два тренінги з мінної безпеки та один з домедичної допомоги.