Можливості для бізнесу, який постраждав від війни!

Дата: 23.06.2023 09:45

Фото без описуGlobal Communities в Україні запускає пілотний проєкт для раннього відновлення та добробуту #PEARL і надаватиме гранти на підтримку бізнесу. У проекті мають право брати участь фізичні і юридичні особи, які постраждали від війни. Програма діє у окремих ТГ Чернівецької та Чернігівської областей, які є партнерами Global Communities в межах реалізації Програми USAID DOBRE. Громади Чернігівської області: Коропська, Корюківська, Лосинівська, Любецька, Менська, Ніжинська, Новгород-Сіверська, Сновська, Сосницька і Тупичівська. Цілями цього грантового конкурсу є: створення та/або збереження робочих місць; зростання чисельності нового бізнесу; масштабування діючих та/або відкриття нових напрямків діяльності бізнесу. Загальний бюджет програми - близько 600 тисяч доларів. Є три типи грантів на різну суму в залежності від кількості нових робочих місць. Лот 1 — грант розміром до 5 000 дол. США на започаткування або розвиток бізнесу. Лот 2 — грант розміром від 5 001 до 12 000 дол. США. Обов’язковою вимогою є створення принаймні 1 (одного) нового робочого місця. Лот 3 — грант розміром від 12 001 до 25 000 дол. США. Обов’язковою вимогою є створення принаймні 2 (двох) нових робочих місць. Для всіх грантів обов’язковою умовою є співфінансування від заявника: не менше 10% від суми гранту. Просимо долучити зацікавлений бізнес. Від одного учасника може бути подано не більше однієї заявки. Усі проєкти повинні бути повністю виконані до 31 жовтня 2023 року. Прийом документів на участь у грантовому конкурсі буде тривати із 15 червня до 24 липня 2023 року. Для всіх зацікавлених учасників команда Global Communities 21 червня 2023 року з 16:00 до 17:30 проведе інформаційну сесію, під час якої детально проінформує про умови грантового конкурсу та надасть відповіді на запитання учасників. Для участі в інформаційній зустрічі необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням. Подія відбудеться в он-лайн форматі на платформі ZOOM. Зареєстровані учасники отримають посилання на подію на електронні адреси, вказані під час реєстрації.

Деталі тут: https://uacrisis.org/uk/pearl-1