Сім’ям з дітьми про торгівлю людьми!

Дата: 03.07.2023 11:32

30 червня, за сприянням начальника Служби у справах дітей Оксани Булах проведена зустріч представників громадської організації «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» з сім’ями, які виховують дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування та сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах в селах Киїнка та Трисвятська Слобода.

Члени громадської організації Інна Бірюк та Тетяна Шеляг провели міні-тренінг по протидії торгівлі людьми.

Ця тема актуальна в час війни, адже за дослідженням Міжнародної організації з міграції майже кожен другий українець готовий прийняти ризиковану пропозицію або працювати за кордоном в нелюдських умовах, без оформлення трудового контракту, тощо. Сім’ї отримали роздатковий матеріал для превентивної роботи з дітьми на тему запобігання торгівлі людьми; обговорили Правила безпечної міграції та інформацію про можливості отримання допомоги постраждалими.

Також сім'ям – учасникам тренінгу, надані продуктові набори Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини спільно з Данської радою у справах біженців.

Щиро дякуємо Інні Бірюк, Тетяні Шеляг та Чернігівському громадському комітету захисту прав людини за співпрацю!

За інформацією Служби у справах дітей Киїнської сільської ради

Фото без описуФото без описуФото без опису