Оголошення про створення робочої групи на розроблення проєкту Прогами комплексного відновлення території Киїнської сільської територіальної громади та вимог до персонального складу

Дата: 01.08.2023 14:59

Фото без опису

Відповідно до «Порядку розроблення, проведення громадського обговорення, погодження програм комплексного відновлення області, території    територіальної громади та внесення змін до них», затвердженого постановою КМУ від 14 жовтня 2022 року № 1159 Виконавчим комітетом Киїнської сільської ради прийнято рішення про розробку  «Програми комплексного відновлення території Киїнської сільської територіальної громади Чернігівського району Чернігівської області», яка визначатиме основні просторові, містобудівні та соціально-економічні пріоритети політики відновлення і включатиме в себе комплекс заходів для забезпечення відновлення територій що постраждали внаслідок збройної агресії проти України або які є місцями концентрації соціально-економічних, інфраструктурних, екологічних чи інших кризових явищ.

Для забезпечення представлення заінтересованих осіб та громадськості під час розроблення Програми виконавчим органом Киїнської сільської ради утворюється тимчасовий консультативно-дорадчий орган - робоча група   з числа представників сільської ради, виконавчого органу сільської ради, органів державної влади, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, інших заінтересованих сторін, до складу якого входять не менш як п’ять осіб і не більш як 21 особа (з непарною кількістю членів).

Вимоги до персонального складу робочої групи, як тимчасового консультативного-дорадчого органу, що забезпечує проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування проєкту Програми, є наступними:

– у персональному складі робочої групи частка членів, що представляють сільські та міські ради,  виконавчий комітет Киїнської сільської ради, не повинна перевищувати половину складу робочої групи плюс одна особа;

– повинно бути забезпечено участь у робочій групі принаймні одного представника від кожного з населених пунктів, розташованих на території територіальної громади, який не є співробітником виконавчого органу.

Виконавчим комітетом Киїнської сільської ради розпочато прийом заявок на участь у робочій групі з формування завдання на розроблення проєкту Програми.

Термін прийому заявок — 10 робочих днів з дня публікації цього оголошення.

Заяви на участь у Робочій групі (зразок додається) подаються особисто заявником за адресою: 15505, вул. Перемоги, 30, с. Киїнка, Чернігівського району, Чернігівської області (у приміщенні Киїнської сільської ради) та на електронну адресу  kuinka_silrada@ukr.net

Заява про включення до складу робочої групи з розробки проєкту Програми

Рішення Виконавчого комітету "Про розроблення Програми комплексного відновлення території Киїнської територіальної громади Чернігівського району Чернігівської області"