Відвідали родини з дітьми в Жавинці

Дата: 25.08.2023 09:30

24 серпня поточного року начальником Служби у справах дітей Киїнської сільської ради Оксаною Булах спільно з начальником відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Киїнської сільської ради Віталією Артюх та іншими представниками місцевої влади проведений профілактичний захід в селі Жавинка. Перевірені умови проживання та утримання дітей в сім’ях, які схильні до ухилення від виконання батьківських обов’язків.

Під час відвідування членами комісії перевірена готовність родин до осінньо-зимового періоду: наявність твердого палива, справність опалювальних приладів та утеплення будинків; готовність дітей до навчального року: наявність канцелярського приладдя, одягу та взуття, облаштування місць для навчання та відпочинку.

Оксана Булах надала роз’яснення батькам, щодо алгоритму дій при оформленн статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, а також про оформлення посвідчень дітей та батьків з багатодітної сім’ї.

Варто зазначити, що діти, це особлива група населення в територіальній громаді, які мають однозначно свої невід’ємні права: право на життя, на освіту, на охорону здоров’я, на розвиток, на правосуддя, на захист з боку громади й держави.

За інформацією служби у справах дітей Киїнської сільської радиФото без описуФото без описуФото без опису