Громадська організація "Український голос громад" надає безкоштовні консультації та юридичний супровід відносно отримання компенсації за пошкоджене та знищене майно по програмі єВідновлення

Дата: 31.08.2023 09:22

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «УКРАЇНСЬКИЙ ГОЛОС ГРОМАД» метою діяльності якої є захист соціально-економічних, правових та інших інтересів Громад країни у співпраці з Управління містобудування та архітектури Чернігівської ОДА надає громадянам безкоштовні консультації та юридичний супровід відносно отримання компенсації за пошкоджене та знищене майно по програмі єВідновлення, щоб кожний власник майна мав змогу отримати належну йому компенсацію та відновити свої порушені права.

Територіально офіс організації знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 15, але при необхідності наша команда може організувати онлайн чи виїзну конференцію у вашій громаді для надання правової допомоги мешканцям громади.

Контактна особа для запису на консультацію та обговорення питань співпраці: заступник голови, Наталія Салій, телефон 067 661 26 65 з 9.00 до 18.00.

За інформацією ГО «УКРАЇНСЬКИЙ ГОЛОС ГРОМАД»