ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Дата: 15.09.2023 08:44

Киїнська сільська рада просить заповнити анкети, які створені з метою збору та аналізу інформації що буде взята за основу при розробці Програми комплексного відновлення Киїнської територіальної громади, для  ліквідації негативних наслідків, отриманих в результаті збройної агресії проти України, відбудови зруйнованих та/або пошкоджених об’єктів критичної інфраструктури, соціальної інфраструктури, об’єктів житлового та громадського призначення, повернення в регіон внутрішньо переміщених осіб та біженців, створення сприятливих умов для діяльності всіх суб'єктів господарювання у період до 2027 року.

Ця робота спрямована на подолання наслідків повномасштабної російської збройної агресії проти України та є основою для планування просторового розвитку нашої громади. За допомогою Програми ми зможемо спрогнозувати свій розвиток збалансувавши побажання різних груп населення громади, наявних на нашій території ресурсів та обмежень (у тому числі – безпекового характеру).

Якісна Програма – це підстава для швидкого залучення інвестицій, отримання міжнародної та державної допомоги, планування конкретних заходів нашого подальшого відновлення та розвитку.

Опитувальник для мешканців громади

Опитувальник для підприємців