Готовність сімей з дітьми до осінньо-зимового періоду

Дата: 28.09.2023 10:49

27 вересня поточного року, за дорученням сільського голови Киїнської сільської ради Андрія Головача проведене обстеження умов проживання сімей, що опинились в складних життєвих обставинах та сімей в яких виховуються діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування з метою готовності їх до осінньо-зимового періоду та опалювального сезону.

До складу комісії ввійшли представники місцевої влади, служби у справах дітей, відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму, залучений фахівець із соціальної роботи.

Під час відвідування сімей члени комісії звернули увагу на наявність твердого палива, справність опалювальних приладів, утеплення будинків наявність у дітей теплого одягу та взуття.

Виявлено родини, де батьки лише частково готові до опалювального сезону та не створили належних умов проживання для дітей. Члени комісії дали батькам термін на виправлення виявлених недоліків та попередили про відповідальність за здійснення неналежного догляду за дітьми.

За інформацією служби у справах дітей Киїнської сільської радиФото без описуФото без опису