Дата: 05.12.2023 08:52

Фото без описуФото без описуФото без описуГО «Жінки за розвиток», що входить до складу Коаліції «Чернігівщина 1325», організувала тренінг для місцевих жінок у межах втілення проєкту «Медіаграмотність та безпека жінок у цифровому світі». Проєкт реалізується на виконання обласного плану дій щодо резолюції Ради Безпеки ООН 1325.

‼️20 жінок і дівчат - мешканок громади - під час тренінгу покращили свою обізнаність щодо цифрової безпеки, захисту від загроз і збереження приватності.

Для мешканок громади особливо цінними були знання щодо цифрової безпеки: як захищати персональну інформацію в мережі, включаючи паролі, дані та приватність. Представниці Киїнської громади знизили свою вразливість до цифрових загроз,

отримали знання у сфері цифрової безпеки та мають змогу поширити відповідну інформацію серед знайомих і родичів.

Проєкт реалізується завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії в межах проєкту «Жінки. Мир. Безпека»: відповіді на виклики війни», який виконується Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women's Fund у партнерстві з ГО «Ла Страда - Україна», Асоціацією жінок-юристок України «Юрфем» Правозахисниці ЮрФем, Інформаційно-консультаційним жіночим центром, Українською фундацією громадського здоров’я та Центром «Жіночі перспективи» за сприяння Офісу Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Апарату Урядової уповноваженої з питань ґендерної політики.