Оголошення про проведення громадських слухань щодо розгляду містобудівної документації – «Детальний план території земельної ділянки площею 0,0800га, кадастровий номер 7425586000:06:000:3010 для індивідуального садівництва, розташованої на території

Дата: 11.01.2024 12:11

ОГОЛОШЕННЯ

Про проведення громадських слухань щодо розгляду містобудівної документації – «Детальний план території земельної ділянки площею 0,0800га, кадастровий номер 7425586000:06:000:3010 для індивідуального садівництва, розташованої на території садівничого товариства «Дорожник» в адміністративних межах Киїнської сільської ради Чернігівського району, Чернігівської області».

У відповідності до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні (постанова КМУ №555 від 25.05.2011р.), рішення Киїнської сільської ради б/н від 11.10.2023р. «Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва Шевченку І.О.», було виготовлено зазначену містобудівну документацію ФОП Овдієнко В.О. (кваліфікаційний сертифікат архітектора АА №004395).

З текстовою та графічною частинами зазначеного проєкту містобудівної документації можна ознайомитись на офіційному сайті Киїнської сільської ради: hhttps://kyinska-gromada.gov.ua/, а також щоденно з понеділка по п’ятницю за адресою: 15505, Чернігівська обл., Чернігівський р-н, с. Киїнка, вул. Перемоги, буд. 30.

Зауваження та пропозиції подаються в письмовій формі до Киїнської сільської ради за адресою: 15505, Чернігівська обл., Чернігівський р-н, с. Киїнка, вул. Перемоги, буд. 30. або за ел. адресою: kuinka_silrada@ukr.net до 12.02.2024р.,  тобто протягом місяця з моменту виходу публікації в засобах масової інформації та на офіційному сайті Киїнської сільської ради.

Посадова особа відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості – завідувач сектору архітектури, містобудування та ЖКГ Киїнської сільської ради Клименко Р.Г.

Розгляд містобудівної документації відбудеться 23  січня 2024 року о 12:00 в приміщенні Киїнської сільської ради, за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, с. Киїнка, вул. Перемоги, буд. 30.

Пояснювальна записка