До уваги жителів Киїнської територіальної громади!!!

Дата: 29.03.2024 17:10

До уваги жителів Киїнської територіальної громади Виконавчим комітетом Киїнської сільської ради затверджено тариф на послугу з управління змішаними побутовими відходами (збирання, перевезення та видалення побутових відходів) для споживачів, які зареєстровані, проживають та провадять свою діяльність на території Киїнської територіальної громади (рішення виконавчого комітету № 434 від 20.03.2024 року) . Тариф для мешканців громади становить - 24,28 грн з 1 проживаючого в домогосподарстві.

Послуга з управління побутовими відходами відноситься до комунальних послуг та згідно Закону України «Про управління відходами» від 20.06.2022 № 2320-ІХ   до складу послуги з управління побутовими відходами входять операції зі збирання, перевезення, відновлення та видалення побутових відходів та згідно абзацу першого частини 1 статті 25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживачі зобов’язані укласти договір про управління змішаними побутовими відходами з виконавцем даної послуги, визначеним у встановленому законодавством порядку. Виконавцем з управління побутовими відходами на території Киїнської територіальної громади є ФОП Нікітенко В.В. З  договором  про надання вищезазначеної послуги можна ознайомитись на сайті https://nikitenko.cn.ua/ .

Договори з мешканцями Киїнської територіальної громади будуть укладатися з 2 квітня 2024 року за адресами:

• с. Киїнка вулиця Перемоги, 2д (приміщення ЦНАПУ),

• с.Трисвятська Слобода вулиця Волгоградська, 18а (приміщення старостинського округу),

• с. Павлівка вулиця 30 років Перемоги, 2д ( приміщення Будинку культури),

• с. Шестовиця вулиця Шевченка, 2 ( приміщення старостинського округу),

• с. Жавинка 11 квітня 2024 року з 9.00 до 12.00 вулиця Іллінська, 10 корп.2 (приміщення Жавинського фапу)

• с. Гущин буде здійснено виїзд працівників ФОП Нікітенко В.В. для укладення договорів на місці про що буде повідомлено додатково.