Профілактичний рейд Служби у справах дітей

Дата: 04.06.2024 09:24

Проведення профілактичних рейдів – одна з форм роботи Служби у справах дітей, метою якої є здійснення контролю за батьками, які ухиляються від виконання своїх обов’язків по вихованню та утриманню дітей, сприяння нормалізації соціально-психологічного клімату в родинах.

3 червня поточного року Службою спільно з інспекторами сектору ювенальної превенції відділу поліції ЧРУП ГУНП в Чернігівській області здійснений візит в сім’ї, де є ризик неналежного догляду за дітьми в селі Жавинка. Залучений фахівець із соціальної роботи комунальної установи «Центру надання соціальних послуг» Михайло-Коцюбинської селищної ради.

Представники ювенальної превенції попередили батьків про адміністративну відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків та рекомендували утримуватись від вживання алкогольних напої.

Члени комісії провели профілактичні бесіди про контроль за дозвіллям дітей під час літніх канікул та нагадали про заборону перебування дітей біля водойм без нагляду дорослих.

Служба у справах дітей звертає увагу, що саме батьки несуть персональну відповідальність за належне виконання обов’язків щодо виховання та утримання своїх дітей.

За інформацією служби у справах дітей Киїнської сільської ради