Відвідали сім’ї з дітьми в Шестовиці

Дата: 07.06.2024 15:11

7 червня поточного року Службою у справах дітей Киїнської сільської ради спільно з фахівцем із соціальної роботи комунальної установи «Центру надання соціальних послуг» Михайло-Коцюбинської селищної ради та  представниками місцевої влади відвідані сім’ї в яких батьки не здійснюють належного догляду за дітьми, перевірені умови утримання та проживання дітей.

Виявлено родину, де батьки не створили належних умов проживання для дітей, помешкання перебуває в антисанітарному стані та потребує капітального ремонту. Члени комісії зобов’язали батьків в найкоротші строки привести житло до ладу та запропонували шляхи вирішення проблем з оформленням документації на будинок.

Чергового разу члени комісії попередили батьків про контроль за дозвіллям дітей під час літніх канікул та нагадали про алгоритм дій при оформленні статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

За інформацією служби у справах дітей Киїнської сільської ради