У зв’язку зі зростанням тарифу на електроенергію розмір субсидії перерахують автоматично

Дата: 11.06.2024 12:43

Постановою Уряду від 21 жовтня 1995 р. № 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива“ передбачено, що у разі зміни розміру цін і тарифів на житлово-комунальні послуги перерахунок житлової субсидії в межах установленого строку її призначення здійснюється без звернення громадян.

Тобто одержувачам уже призначених субсидій для здійснення перерахунку розмірів виплат у зв’язку зі зростанням тарифу на електроенергію звертатись до органів Пенсійного фонду України не потрібно. Такий перерахунок буде проведено автоматично.

Оскільки зростання тарифу на електроенергію відбулося з 1 червня, сума перерахованої субсидії буде відображена у виплаті за червень, яку одержувачі отримають у наступному місяці – липні.

За інформацією Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області