Дата: від до Скинути

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині (відео)

Служба безпеки України припинила діяльність міжрегіонального злочинного угруповання, учасники якого причетні до скоєння тяжких злочинів. В ході синхронних операцій одразу в декількох областях України було затримано семеро чоловіків. Четверо із них – члени одного із добровольчих батальйонів.

16:37 07.05.2021

Навчання територіальної оборони в Чернігівській області

З 12 травня  по 26 травня 2021 року триватимуть планові навчальні збори з територіальної оборони. На збори буде залучено понад 2000 військовозобов'язаних оперативного резерву 2 черги та резервістів 119 окремої бригади територіальної оборони оперативного командування “Північ”.

11:21 07.05.2021

СБУ закликає українців особливо дбати про безпеку під час свят

Напередодні Великодніх і травневих свят Служба безпеки України закликає громадян бути особливо пильними в питаннях власної та громадської безпеки. Адже щороку у цей період традиційно посилюється російська пропаганда, інформаційні вкиди та фейки, зростає вірогідність диверсій, щоб дестабілізувати ситуацію в нашій країні.

16:38 29.04.2021

Про зміни у військовому обліку

Повідомляємо про зміни у військовому обліку військовозобов’язаних, резервістів та призовників. Звертаємо вашу увагу на збільшення штрафу до 8 500 грн на посадових осіб підприємств. Зміни застосовуються з 23.04.2021. Адміністративна відповідальність за порушення у сфері військового обов’язку та військового обліку (Додаток 1)

14:27 28.04.2021