Можливість змінити місце проходження ЗНО

Дата: 06.05.2020 12:58

Про можливість зміни для окремих випускників місця проходження зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році

Міністерство освіти і науки України повідомляє наступне. У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні та відповідно до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які під час реєстрації вказали на те, що результати з певного(их) навчального(их) предмета(ів) мають зараховуватися як результати державної підсумкової атестації, у процесі розподілу між пунктами проведення зовнішнього незалежного оцінювання закріплюються для участі в тестуванні за населеним пунктом, у якому функціонують пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання, максимально наближеним до місцезнаходження закладу освіти, у якому навчається учасник.

Для уникнення незручностей, які можуть виникнути під час доїзду зазначеної вище категорії учасників зовнішнього незалежного оцінювання до пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання, буде надано можливість у період із 06 до 18 травня внести зміни до реєстраційних даних щодо місця проходження тестувань випускниками, у яких:

• місце проживання і місце розташування закладу освіти, де вони здобувають повну загальну середню освіту, знаходяться в різних областях;
  • місце проживання і місце розташування закладу освіти, де вони здобувають  повну загальну середню освіту, знаходяться в одній області, але на відстані, що перевищує 150 кілометрів.

Детальну інформацію щодо зміни місця проходження зовнішнього незалежного оцінювання окремими випускниками поточного навчального року буде розміщено в «Кабінеті керівника закладу освіти» на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти до 06 травня 2020 року.

За інформацією відділу освіти,

молоді, спорту, культури та туризму

Киїнської сільської ради