Акція «Подаруй бібліотеці книгу!»

Дата: 28.09.2021 12:02

Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Киїнської сільської ради спільно з сільськими бібліотеками-філіями Киїнської сільської ради започаткували акцію «Подаруй бібліотеці книгу!» приурочену до цього свята.

«Подаруй бібліотеці книгу!» – це постійна доброчинна акція, що буде діяти у всіх бібліотеках Киїнської сільської ради.

Вчасно прочитана книга – величезна удача. Вона здатна змінити життя, бути кращим другом і наставником. У гарній книзі можна знайти однодумців, з книгою можна гарно провести вечір, не почуватися одиноким.

Якщо у Вас удома є прочитані книги, Ви можете подарувати їм нове життя.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до благодійної акції «Подаруй бібліотеці книгу!». Можливо, саме Ваша книга стане комусь у пригоді: спонукає замислитись, чи дасть пораду, а може просто стане комусь гарним співрозмовником, чи додасть гармонії у життя.

Подарунки приймаються у всіх бібліотеках-філіях Киїнської сільської ради.

Не втомлюйтеся робити добро!

Не викинь книгу на смітник!

Її віддай в бібліотеку,

Бо книга – скарб, у ній для тебе

Думок і висловів квітник.

У ній поета віршів море,

Кохання, радість, смуток, біль...

А ще незвідані простори

Письменник відкриває в ній.

Тож дурно книгу не змарнуй –

Бібліотеці подаруй!