ЗНО-2022: на що варто звернути увагу вступникам під час підготовки до тестування

Дата: 03.11.2021 08:24

Український центр оцінювання якості освіти затвердив характеристики сертифікаційних робіт, критерії оцінювання завдань відкритої форми та схеми нарахування балів за виконання завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання.

Така інформація від #УЦОЯО допоможе майбутнім учасникам підготуватися до проходження #ЗНО 2022 року.

Зокрема, у характеристиці сертифікаційної роботи з певного навчального предмета зазначено структуру тесту, кількість та типи завдань, наведено схему нарахування тестових балів і кількість балів, які можна отримати, правильно виконавши всі завдання тесту. Крім того, зазначено час, відведений на його виконання.

Загалом структура тестів з більшості предметів залишилася незмінною. Водночас зміни стосуватимуться тесту ЗНО з математики. Зокрема, тест профільного рівня з математики відтепер міститиме 32 завдання замість 34. Також буде скорочений час на роботу над тестом з 210 до 180 хвилин. Незначних змін зазнала й структура тесту з хімії, який у 2022 році складатиметься з 50 завдань замість 52.

Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року 696, від 20 грудня 2018 року 1426, від 04 грудня 2019 року №1513.

Докладне ознайомлення з інформацією, яка подана у характеристиці сертифікаційної роботи, допоможе раціонально розподілити час для виконання її завдань та виробити власну стратегію ефективної роботи під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Ознайомитись зі схемами нарахування балів за виконання завдань сертифікаційних робіт ЗНО: https://vse.ee/bdzm

Також чудово підготуватись до зовнішнього незалежного оцінювання допоможе тренажер підготовки до ЗНО від «Всеосвіти». Це сучасний онлайн-сервіс, який не лише перевіряє теоретичні знання, а й допомагає набути практичних навичок. Регулярні заняття з тренажером натренують розум, пам'ять та допоможуть позбутися страху перед тестуванням.

За інформацією відділу освіти, молоді, спорту,

культури та туризму Киїнської сільської ради