До уваги випускників!

Дата: 13.01.2022 11:15

Військовий інститут танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» запрошує на навчання випускників закладів загальної середньої освіти.

У 2022 році здійснюється набір осіб з повною загальною середньою освітою до зазначеного вище закладу освіти за денною формою навчання. Загальний термін навчання – 4 роки. Випускникам присвоюється військове звання «лейтенант» та видається диплом Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». На факультет озброєння та військової техніки передбачається набір осіб жіночої статі.
Додаткову інформацію щодо особливостей вступу до зазначеного інституту в 2022 році можна отримати, звернувшись до районного військового комісаріату за місцем реєстрації або за телефоном 093-000-72-28.

За інформацією відділу освіти, молоді, спорту,

культури та туризму Киїнської сільської ради