Сертифікація педагогічних працівників

Дата: 08.08.2022 09:49

Вчителі початкових класів, які працюють на відповідній посаді за основним місцем роботи, мають стаж педагогічної роботи не менше двох років, зможуть зареєструватися для участі в сертифікації.
Реєстрація триватиме до 15 серпня 2022 року включно й проходитиме у два етапи:
- основний (01–08 серпня) – у межах граничної кількості для кожного регіону;
- додатковий (09–15 серпня) – у межах загальної граничної кількості (2500 учителів).
Більше тут https://bit.ly/3braY09

На зображенні може бути: 1 особа та текст «2022 украёнський оцнювання якост освіти ресстраця серпень 22 сертифкаця педагогчних працвникв основний ???? серпня граничной кi?лькост для кожного регону межах додатковий ???? 09-15 серпня -у межах загальной граничной кi?лькост (2500 учителв) початок спиту об 11:00 допуск пункту 10:15 10:15-10:50 10:50 тестування 10 вересня "100 '180 завдань хвилин максимальна кi?льк.сть балв за тесту 100 вересень 2 входу пункту тестування потрбно мати: 17 22 28 23 30 паспорт громадянина украёни, разі його вдсутност инший документ, що посвдчуе особу; лист- -виклик. лист-виклик до 2 вересня упункт пункттестування забороняеться результати до 28»