Хлопчик з Шестовиці взяв участь в акції “Діти-рятувальники — герої війни”

Дата: 15.08.2022 11:09

7-річний Єгор Шемет з села Шестовиця став найменшим серед вісьмох дітей, кого сьогодні, 12 серпня, вшановували в Маріїнському палаці. Там з нагоди Дня молоді за участі Президента України Володимира Зеленського та Першої Леді відбулася патріотична акція “Діти-рятувальники — герої війни”. Про це повідомляє ДСНС України.

“Змайстрував собі дерев’яний автомат та охороняв вулицю свого села, на якій вціліло всього три будинки. А сьогодні допомагає піротехнікам ДСНС, повідомляючи, де в околицях можуть бути вибухонебезпечні предмети”, – пишуть про Єгора на сайті ДСНС.

Кожному з присутніх дітей Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський вручив цінні подарунки, а голова ДСНС Сергій Крук — дитячу форму рятувальника.

Дітей-героїв привітали також зірки українського естради та вручили їм подарунки від себе особисто. Зокрема, Єгорові з Шестовиці співачка Надія Дорофєєва подарувала конструктор.

За інформацією suspilne.media