Як мають працювати заклади освіти у разі повітряної тривоги, що почалася до навчання

Дата: 19.10.2022 14:21

У Міністерстві освіти і науки України розробили алгоритм дій, яким мають користуватися учні шкіл, батьки, вчителі та адміністрації закладів освіти у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога!» вранці перед початком освітнього процесу.

Насамперед, під час оголошення сигналу повітряної тривоги перед початком уроків, освітній процес цього дня автоматично переходитиме в дистанційний формат.

Важливо, що у разі такого випадку працівники закладів освіти та учні, які під час оголошення сигналу «Повітряна тривога» перебувають вдома або у дорозі до закладу освіти мають прослідувати до найближчого укриття.

Якщо оголошення сигналу «Повітряної тривоги» відбувається під час прийому або приходу учнів до школи, вони разом з працівниками закладу мають прослідувати до укриття.

Зокрема, після надходження сигналу «Відбій повітряної тривоги» освітній процес у школах автоматично переходить в дистанційний формат і розпочинається через годину після відбою.

Якщо учні перебуватимуть в укритті закладу освіти під час сигналу «Повітряна тривога!», батьки можуть забрати їх лише після надходження сигналу «Відбій повітряної тривоги!».

За інформацією відділу освіти,

молоді, спорту, культури та туризму

Киїнської сільської ради