НМТ-2023: Демонстраційний тест із математики

Дата: 06.03.2023 12:03

Від сьогодні майбутні вступники мають можливість потренуватися зі складанням обов'язкового предмета НМТ ー  математики.

Демонстраційний тест доступний на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти за посиланням .

Інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від реального НМТ, однак структура, типи завдань і тривалість їхнього виконання відповідають вступному тесту.

Наголошую, що під час складання тесту у спеціальних екзаменаційних центрах учасники НМТ зможуть користуватися довідковими матеріалами

Також демонстраційний варіант тесту з математики можна завантажити на комп’ютер або планшет.

28 лютого було розміщено демонстраційний варіант завдань з української мови , тест із якої входить до обов’язкового блоку предметів НМТ.

Інші демонстраційні варіанти тестів вступного випробування будуть оприлюднені не пізніше травня 2023 року.

За інформацією відділу освіти,

молоді, спорту, культури та туризму

Киїнської сільської ради