Відбувся семінар із питань розбудови системи якості освіти у закладах освіти

Дата: 29.03.2023 18:05

29 березня, за участі фахівців Управління Державної служби якості освіти у Чернігівській області, на базі Киїнського ліцею імені Костянтина Светенка для освітян Киїнської громади відбувся семінар із питань розбудови системи якості освіти у закладах освіти.

Оскільки  у найближчі роки, ліцеї громади очікує інституційний аудит - комплексна  зовнішня перевірка додержання закладом освіти вимог законодавства у сфері загальної середньої освіти, обговорили питання зовнішнього оцінювання освітніх і управлінських процесів у закладі освіти та шляхи підвищення ефективності функціонування закладу.

Пріоритетами у роботі кожного закладу освіти в умовах воєнного стану є створення безпечного та комфортного освітнього середовища, забезпечення професійної майстерності вчителів. Керівники ліцеїв громади переконані, що саме відстеження позитивних та негативних тенденцій у роботі педагогічного колективу, самооцінювання освітніх та управлінських процесів у закладі, якісне узагальнення отриманих результатів сприятиме удосконаленню якості освітньої діяльності.

Впевнені, що завдяки знанням, які отримали в ході зустрічі, освітяни громади звернуть увагу на окремі недоліки та будуть працювати над удосконаленням освітнього середовища, системи оцінювання здобувачів освіти, постійним підвищенням рівня професійної компетентності педагогічних працівників та управлінських процесів.

Дякуємо фахівцям Управління Державної служби якості освіти у Чернігівській області за надану інформацію та співпрацю у розбудові якісної освіти.

За інформацією, відділу освіти, молоді, спорту,

культури та туризму Киїнської сільської ради