Річниця визволення Чернігівщини від рашистських загарбників

Дата: 03.04.2023 20:44

Сьогодні, 3 квітня, в Киїнській громаді відбувся захід з нагоди першої річниці визволення Чернігівщини від рашистських загарбників.

З даної нагоди сільською радою організовано захід для того, аби згадати всіх тих людей, завдячуючи яким наша громада вистояла та виборола вільне життя у незалежній Україні, а також, аби вшанувати хвилиною мовчання пам'ять тих, чиє життя забрали кляті вороги. Учасники заходу урочисто підняли Державний Прапор України.

До присутніх звернулися секретар сільської ради Лариса Грішна, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Віктор Нікітенко та настоятель Киїнського храму – отець Георгій.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів на могили Героїв, чиє життя забрала російсько-українська війна керівництво громади вшанували пам’ять загиблих воїнів-земляків.

Завжди пам’ятатимемо героїчний опір ЗСУ, тероборонців, місцевих жителів, які пліч-о-пліч з військовими стали на захист держави. Ніколи не забудемо подвиг Героїв, які поклали своє життя за свободу й незалежність.

Кожне українське місто, селище, село продемонструвало світові приклад мужності, стійкості, сміливості та єдності перед жорстоким ворогом, що чисельно переважає.

Віримо, що всі міста України стануть вільними.

Все є і буде Україна!

Слава нашим героям! Слава Україні!

#МістаГероїв