Віддзвеніли останні дзвоники в ліцеях громади

Дата: 31.05.2023 15:26

У травні, коли пишно розквітають півонії і особливо голосно дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.

Останній дзвоник – це чудова традиція, тепле родинне свято, яке відбувається в кожному закладі освіти. Цього року воно стало особливим для 60 – учнів 9-х класів та 35 учнів –11-х класів Киїнської територіальної громади.

В кожному закладі освіти святкування відбувалось душевно, емоційно, яскраво, захоплююче. З напутніми словами до дітей звернулись директори закладів освіти, перші вчителі, класні керівники та батьки випускників.

Вихованці отримали нагороди за свої творчі й інтелектуальні здобутки та активну участь у житті закладу та громади.
Зворушливо й проникливо звучали з вуст випускників слова вдячності вчителям та всім причетним до їхніх успіхів у навчанні, спорті, позаурочній діяльності.

Хвилиною мовчання вшанували випускники воїнів, які віддали життя за Україну і кому завдячують вони сьогоднішнім днем...

Окрасою свята став вальс випускників. Він був бентежним, трохи тривожним, але сповненим надії на перемогу.

У добру путь, дорогі випускники! Хай доля буде прихильною, яскравою, щедрою на приємні події і звершення!

За інформацією, відділу освіти, молоді, спорту,

культури та туризму Киїнської сільської ради