Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів ліцеїв Киїнської громади "Рух - це здорово!"

Дата: 14.06.2023 13:39

З метою формування здорового способу життя підростаючого покоління,  залучення учнівської молоді до рухової активності і популяризації регулярних занять фізичною культурою та спортом в рамках святкування Дня захисту дітей 14 червня на базі Киїнського ліцею Костянтина Светенка був проведений Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів ліцеїв громади "Рух - це здорово!".

В ході заходу були представлені показові виступи з видів спорту, які розвиваються у громаді: танцювальну програму показали колектив Киїнського ліцею під керівництвом Тетяни Шкурко та показовий виступ кікбоксерів під керівництвом Олега Процана.

Після показових виступів відбулася загальна руханка, яку провела запальна Лілія Акуленко, вчитель фізкультури Трисвятськослобідського ліцею імені Наталії Александрової.

У ході програми заходу відбулися змагання з футболу та волейболу, а також проведені естафети.

По завершенні заходу відбулося урочисте нагородження переможців, вручення дипломів та солодких подарунків.

Всі учасники залишилися мега задоволені!

Дякуємо керівництву Киїнської сільської ради за допомогу в організації свята та  вчителям фізичної культури ліцеїв за активну участь у заході.

За інформацією, відділу освіти, молоді, спорту,

культури та туризму Киїнської сільської ради