Військовий оркестр навчального центру Державної спеціальної служби транспорту дав концерт у Киїнці

Дата: 21.06.2023 20:34

21 червня, у селі Киїнка  відбулося справжнє шоу. Сьогодні з цікавою та насиченою концертною програмою виступав Військовий оркестр навчального центру Державної спеціальної служби транспорту під керівництвом військового диригента полковника Миколи Смаля. Насолодитися музикою прийшло чимало жителів села і попри надзвичайно сонячну погоду глядачі активно аплодували і тепло зустрічали кожен твір.

Енергія та драйв кожного з оркестрантів підкорює серця. Всі ми ще раз переконалися, що любов до мистецтва і прекрасного врятує світ! Щиро дякуємо за яскраві емоції, атмосферу свята, майстерність та позитив всім членам колективу!

За інформацією, відділу освіти, молоді, спорту,

культури та туризму Киїнської сільської ради