Відкриття меморіальної дошки на честь Наталії Іванівни Александрової у с. Трисвятська Слобода

Дата: 22.09.2023 14:52

21 вересня на будівлі Трисвятськослобідського ліцею імені Наталії Александрової відкрили меморіальну дошку на честь колишньої директорки школи, Відмінника освіти України, організаторки будівництва всіх шкільних приміщень, депутата Чернігівської районної ради 8-ми скликань Наталії Іванівни Александрової.

На відкриття зібралися представники керівного складу Киїнської сільської ради, педагогічний колектив, учні ліцею,  громадські діячі та жителі громади.

Із теплими словами про величезний внесок у розвиток школи та як про чудову й чуйну особистість, виступили директор ліцею Трейтяк Олександр Віталійович, голова Киїнської сільської ради Головач Андрій Сергійович, громадський діяч та випускник школи Соколенко Юрій Олександрович.

Наталія Іванівна стала директоркою 1968 р. у віці 25 років та майже пів століття поклала свої сили на розбудову та розвиток школи. Отримавши у спадок частину приміщення колишньої Сивківської школи, молода директорка проявила себе як менеджер, талановитий педагог та реорганізатор даного закладу. У 80-х роках школу було повністю добудовано та укомплектовано, а у 2000 р. вона отримала статус повної середньої. Наталія Іванівна зібрала неймовірний та талановитий педагогічний колектив, який надалі продовжує її справу у покращенні та розвитку освіти громади.  Зараз у школі навчається 227 учнів, працює 26 вчителів, з них майже половина – випускники рідної школи.