День Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2024 11:13

Сьогодні, 20 лютого, в Україні вшановують памʼять Героїв Небесної Сотні.Небесна Сотня – 107 загиблих учасників Революції Гідності, а також активісти Майдану, які загинули навесні 2014 року з початком російської агресії на сході України.
     Цьогоріч пам’ять про подвиг Небесної Сотні вшановується під гаслом "Вдячні за свободу!". Сьогодні як ніколи ми розуміємо як ціною власного життя Герої виборюють свободу і незалежність нашої країни.

Події того дня стали кульмінацією Революції Гідності.

За неповернення до пострадянської моделі відносин між владою та суспільством, відмову від «багатовекторності» у зовнішньополітичному курсі, утвердження розвитку України як демократичної європейської країни заплачено дуже велику ціну – людські життя.

Із метою вшанування пам’яті громадян, які загинули під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України, завдяки яким було змінено хід історії нашої держави, встановлено День Героїв Небесної Сотні.