Агенція міських ініціатив

Дата: 25.03.2024 08:12

У нас чудові новини!

Ми готові познайомити вас з громадами-переможцями конкурсу на створення публічних просторів у Чернігівській області.

Це — Тупичівська (с. Вихвостів), Киїнська, Гончарівська (с. Смолин), Сосницька (с. Чорнотичі) та Новобасанська громади. Вони отримають по 280 000 гривень на створення просторів.

Це був доволі складний відбір. На конкурс було подано більше ніж тридцять заявок. Майже кожна друга громада області долучилася до участі у цьому конкурсі.

Конкурсна комісія мала обрати лише 5 громад. Отже, на одне місце претендували одразу 6 територіальних громад Чернігівщини.

Зробити вибір допомогла складна система оцінок: якість поданих на конкур заявок, наскільки громада постраждала внаслідок війни, чи готова громада до співфінансування простору, автономність приміщення, оцінка незалежних експертів, наявність/відсутність інших просторів, реальність і доцільність створення простору в запропонованих приміщеннях.

Проєкт "Створення публічних просторів у громадах Чернігівської області як інструмент посилення громадської участі" впроваджується громадською організацією "Агенція міських ініціатив" в межах грантового конкурсу «Посилення громадської участі в процесах раннього відновлення на звільнених територіях», який адмініструється ІСАР Єднання ІСАР Єднання за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну», що фінансується країнами партнерами.