День Національної гвардії України

Дата: 26.03.2024 11:53

Щороку 26 березня українці відзначають День Національної гвардії України, а гвардійці отримують привітання від близьких, колег та друзів. Професія нацгвардійців складна та надзвичайно відповідальна, особливо під час війни. Ці професіонали захищають важливі державні та військові об'єкти, забезпечують правопорядок, запобігають терористичним атакам та злочинним діям.

Під час роботи нацгвардійці нерідко ризикують життям та здоров'ям. Серед них є чимало нагороджених званням Героя України. Тому 26 березня варто привітати всіх службовців Національної гвардії України з професійним святом і подякувати за службу.

З Днем національної гвардії України! Висловлюємо подяку всім, хто зараз захищає нашу рідну землю від російських військ. Низький уклін усім ветеранам і вічна пам'ять тим, хто віддав дорожче військовослужбовцям - своє життя за встановлення миру та спокою на рідній землі.

Зі святом вас, дорогі нацгвардійці, і дякуємо за службу! Бажаємо міцного здоров'я, успіхів у військовій підготовці, миру та злагоди у кожній родині, сил та невичерпної життєвої енергії для успішного виконання почесного обов'язку перед Україною!