Фотоконкурс "Моя громада - Моє майбутнє"

Дата: 01.04.2024 11:49

Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Киїнської сільської ради оголошує фотоконкурс.

Мета конкурсу - популяризація Киїнської територіальної громади, ствердження любові до рідного краю через фотомистецтво.

Участь у конкурсі не обмежується віком авторів, професійною приналежністю, місцем проживання чи статтю.

Початок проведення конкурсу: 01 квітня 2024 року.

Кінцевий термін подання робіт та короткої інформації про учасників: 01 серпня 2024 року.

Конкурсні роботи потрібно надавати в електронному вигляді у форматі JPG (JPEG) на електронну адресу kuinkaosvita@ukr.net з темою листа "Конкурс Моя громада".

Презентація фотографій учасників та нагородження переможця відбудеться наприкінці серпня 2024 року в рамках відзначення Дня Прапора України.

З детальною інформацією можна ознайомитися в Положення про фотоконкурс "Моя громада - Моє майбутнє"