Ремонт найпростішого укриття Трисвятськослобідського ліцею Наталії Александрової

Дата: 08.04.2024 16:35

У Трисвятськослобідському ліцеї імені Наталії Александрової Киїнської сільської ради проходить ремонт підвального приміщення - найпростішого укриття.
Основною проблемою, що давалася взнаки під час тривалих тривог була відсутність витяжки. Потребували ремонту і туалетні кімнати, що свого часу були побудовані неправильно.
Наразі в укритті вже проведено демонтаж.
Щиро вдячні нашим партнерам за реалізацію даного проєкту.

Допомога на відбудову інфраструктури в Україні реалізується за рахунок пожертвування Представництва Тайбея в Братиславі через Фонд «Відкритого суспільства» та Фонд «Понтіс».

The funding for this project is provided by Slovak foundations - Open Society Foundation  Bratislava and Pontis Foundation - thanks to a generous support of the Taipei Representative Office in Slovakia.

Finančné prostriedky na tento projekt poskytli slovenské nadácie - Nadácia otvorenej spoločnosti Bratislava a Nadácia Pontis - vďaka veľkorysej podpore Taipejskej reprezentačnej kancelárie na Slovensku.