«День дитячої творчості» у Національному музеї народної архітектури та побуту України

Дата: 15.04.2024 14:18

Традиційне весняне свято дитячої творчості – одне з найулюбленіших свят маленьких киян та гостей столиці. Це наш подарунок дітям до кінця навчального року. Запрошуємо до участі у заході дитячі творчі колективи та студії, що працюють у різних жанрах народного мистецтва. Ми раді презентувати сучасні вироби, але за умови збереження народних мотивів. Тому, при заповненні форми для участі, прохання для представників прикладного мистецтва прикріпити декілька фото робіт.

До участі запрошуємо:

• дитячі фольклорні колективи;

• колективи з народними піснями в сучасній обробці;

• хореографічні колективи (народний танець);

• театральні гуртки;

• гуртки та студії народного мистецтва:

• розпис, живопис;

• вишивка, ткацтво;

• гончарство, ліплення;

• писанкарство;

• різьблення;

• соломоплетіння, лозоплетіння і т.п.

Відвідувачі музею зможуть придбати дитячі вироби та поспілкуватись з їх авторами й керівниками гуртків і студій.

Для бажаючих провести майстер-клас прохання завчасно повідомити про це організаторів та за можливості мати свої столики. Зважаючи на жарку травневу погоду, попіклуйтеся про головні убори і парасольки.

Для реєстрації заповніть форму https://forms.gle/ZPM5nZwUK3Jzgpe17

Або Ви можете звернутися за всією детальною інформацією:

Аліна Ходань 097 375 39 36 a.KhodanM@ukr.net

Ірина Батюк 097 745 56 28 irynabatiuk@ukr.net

Про порядок перебування в НМНАПУ в Пирогові учасників заходу:

1. Запрошені учасники (діти) беруть участь у заході безкоштовно, якщо не повідомлені інші умови;

2. Діти (до 15 років), які є учасниками колективів чи творчих об’єднань, супроводжуються 1 дорослим безкоштовно, всі інші гості учасника свята купують квиток на загальних підставах;

3. Діти-учасники заходу та їх батьки можуть заїхати власним транспортом, припаркувавши авто на музейній автостоянці і дотримуючись умов, що вказані в пункті 2Фото без опису