Реєстрація на участь у міжнародних змаганнях "Ігри Нескорених" 2025 у Ванкувері-Вістлері

Дата: 18.04.2024 16:04

Розпочинаємо реєстрацію кандидатів до національної команди, яка представить Україну на Іграх Нескорених 2025 у Ванкувері-Вістлері.

Що таке Invictus Games?

Invictus Games (Ігри Нескорених) – це найбільший у світі міжнародний захід для ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення, травми або захворювання, виконуючи свої службові обов’язки. Ігри засновані у 2014 році принцом Гаррі, Герцогом Сассекським.

Цього року будуть ювілейні, пʼяті Ігри, для української команди, а міжнародна Фундація Ігор Нескорених збільшила українську квоту з 25 до 35 учасників.

Відбір та підготовку збірної України 2025 року здійснює Міністерство у справах ветеранів України, спільно з бюджетною установою Український ветеранський фонд, Центром стратегічних комунікацій «СтратКом Україна», ГО «Повернись живим!» та ГО «Ігри Інвіктус Україна».

Хто може взяти участь у відборі до команди Invictus Games:Team Ukraine?

До складу української команди можуть увійти військовослужбовці та ветерани Сил оборони України, а також добровольці, які отримали поранення, були травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання своїх службових обов’язків в зоні бойових дій з 2014 року.

Якщо ви військовослужбовець, ви також можете брати участь у відборі, на відбір буде оформлене відрядження.

Спортивні дисципліни відбору:

- стрільба з лука

- легка атлетика

- велосипедний спорт

- пауерліфтинг

- веслування на тренажері

- волейбол сидячи

- плавання

- настільний теніс

- баскетбол на кріслах колісних.

Національний відбір здійснюватиметься за комплексною системою оцінки, адже Ігри Нескорених – це про фізичне відновлення, психологічну абілітацію та соціальну інтеграцію, у тому числі через спорт.

Реєстрація учасників відбору до збірної України триватиме до 21 квітня.

Після цього вас запросять на всеукраїнські змагання, які пройдуть 31 травня - 2 червня у Києві.

На частину з учасників чекатиме спортивний кемп — знайомство з дисциплінами Ігор Нескорених та цінностями проєкту. Це не змагання, а можливість спробувати себе у кількох видах спорту під наглядом професійних тренерів та лікарів і обрати найкращі для себе.

Після завершення всеукраїнських змагань відбіркова комісія протягом чотирьох тижнів обере та оголосить склад збірної (до 30 червня).

Отже, аби подати свою заявку на відбір, заповніть, будь ласка, онлайн форму за посиланням

та підготуйте необхідні документи

Друзі, розкажіть побратимам/посестрам та знайомим ветеранам. Можливо саме вони представлять Україну на Іграх у Канаді. Допоможіть нам знайти тих, кому цей досвід необхідний або хто найбільше потребує нових викликів!

Чекаємо на кожного та кожну!