Набуття нового досвіду!
Дата: 27.05.2024 16:43
Кількість переглядів: 105
Тиждень виявився дуже насиченим та продуктивним для небайдужих жителів Киїнської громади.
В рамках Проєкту "Відновлюємо нашу громаду разом", який реалізується МГО "Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ" за підтримки Фонду “Партнерство за сильну Україну”, який фінансується урядами Великої Британії, Естонії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції наші активісти відвідали Іванівську громаду, де ініціативні групи поділилися досвідом реалізації міні проєктів та досягненнями за останній рік.
Відвідали Чернігівський обласний молодіжний центр та Корюківський молодіжний центр «КУБ».