До відома громадян, керівників установ та підприємств

Відповідальними за збереження зелених насаджень і належний догляд за ними є: на об’єктах благоустрою державної чи комунальної власності – балансоутримувачі цих об’єктів; на територіях установ, підприємств, організацій та прилеглих територіях – установи, організації, підприємства; на територіях земельних ділянок, які відведені під будівництво, – забудовники чи власники цих територій; на безхазяйних територіях, пустирях – місцеві органи самоврядування; на приватних садибах і прилеглих ділянках – їх власники або користувачі.

20:04 27.10.2019

Міжнародна культурно-просвітницька поїздка "Європейська співдружність"

Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016, з метою розвитку волонтерського руху, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 23 квітня до 01 травня 2020 року заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу (програма поїздки додається).

15:49 22.10.2019

Як захиститись від нападу безпритульних собак

Останнім часом у сільській місцевості та в умовах міста збільшився ризик зустріти агресивних собак. Багато людей постраждали від укусів розлючених тварин. Особливо непокоїть те, що більша частина потерпілих – діти.

15:13 19.10.2019

З метою забезпечення надання послуг з психологічної підтримки та відновлення здоров’я учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції, членів їх родин та сімей загиблих воїнів, рішенням обласної ради від 4 жовтня 2018 року №1-15/VII, на базі майнового комплексу колишньої лікарні залізничників, що знаходиться за адресою: м. Чернігів, провулок Вокзальний, 1, створена комунальна установа «Чернігівський обласний центр комплексної реабілітації та обслуговування учасників бойових дій, членів їх родин та сімей загиблих» Чернігівської обласної ради.

16:07 17.10.2019