Голодомор – злочин геноциду проти Українського народу

Голодомор став ціною, яку заплатив український народ за прагнення до свободи. Це була реакція комуністичного режиму на відродження нашим народом власної держави, духовне піднесення часів Української революції 1917–1921 років. Український національний рух більшовики розглядали як найбільшу загрозу існуванню тоталітарного режиму. За спроби українців відстояти особисту свободу їх звинуватили в підготовці антикомуністичного повстання навесні 1933 року та вдалися до голодного терору.

10:43 27.11.2020

День пам'яті жертв Голодомору 2020

День пам'яті жертв Голодомору 2020: коли українці згадують жертв геноциду Завтра, 28 листопада, в Україні відзначається День пам'яті жертв голодоморів 1932-33 рр.

09:59 27.11.2020

Увага! Конкурс!

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Трисвятськослобідського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Киїнської сільської ради

16:14 24.11.2020

Про можливість отримання комплексної реабілітації ветеранам війни, членам їх родин та сім’ям загиблих воїнів

Комунальна установа «Чернігівський обласний центр комплексної реабілітації та обслуговування учасників бойових дій, членів їх родин та сімей загиблих» Чернігівської обласної ради інформує про можливість отримання комплексної реабілітації ветеранам війни, членам їх родин та сім’ям загиблих воїнів за адресою: м.Чернігів, провулок Вокзальний, 1. Основною метою діяльності Центру є – збереження та відновлення психічного та фізичного здоров’я отримувачів послуг, досягнення соціально-психологічного благополуччя, зниження частоти та тяжкості наслідків перенесених бойових психічних травм у формі гострих стресових реакцій, профілактика агресивної та саморуйнівної поведінки, усунення чи максимально можлива компенсація обмежень життєдіяльності відповідно до вимог чинного законодавства України.

16:06 20.11.2020