Дата: від до Скинути

Рішення 1 сесії 8 скликання від 16 листопада 2020 року "Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів по Киїнській сільській раді на 2021 рік"

12:20 19.11.2020

12:20 19.11.2020

Онлайн вебінар "Підприємства харчової та переробної галузі потребують сировини для виробництва"

06 листопада 2020 року об 11.00 год відбудеться онлайн-зустріч керівників підприємств харчової та переробної промисловості з сільськогосподарськими товаровиробниками на тему: "Підприємства харчової та переробної галузі потребують сировини для виробництва" за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=sviap5kpaiw.

11:13 30.10.2020