Ви запитуєте — ми відповідаємо!

Дата: 17.11.2021 12:57

Фото без опису

Продовжуючи нашу рубрику щодо роз'яснення питань, які надходять на телефону «гарячу лінію» Управління під назвою: «Ви запитуєте – ми відповідаємо!», інформуємо, що протягом жовтня 2021 року на телефонну «гарячу лінію» УДМС у Чернігівській області надійшло 310 звернень (у жовтні 2020 року – 389).

Проаналізувавши звернення,  хочемо надати роз’яснення на одне із частих запитань: «Чи можна оформити біометричний документ на підставі е-паспорта із застосунку ДІЯ?». Відповідаємо.

При оформленні паспорту громадянина України ви маєте надати ОРИГІНАЛ паспорту у формі ID-картки або книжечки.

При оформленні паспорту громадянина України для виїзду за кордон ви маєте право надати  е-паспорт.

Отримати вже готовий документ чи то ID-картка чи то закордонний паспорт ви можете скориставшись е-паспортом із застосунку ДІЯ, без пред'явлення оригіналу паспорту громадянина України у формі картки.

У разі виникнення будь-яких питань ви можете звернутись на телефонну «гарячу лінію» УДМС у Чернігівській області за номером телефону:  (0462) 666-185.