Відкриття Киїнського закладу дошкільної освіти ясла-садок "Малятко"

Дата: 01.06.2023 13:54

Сьогодні у Киїнській громаді відбулася важлива подія – відкриття Киїнського дитячого садочка, який більше року не приймав дітей.

Порожній дитячий майданчик, залишені іграшки та незвична тиша. Такий вигляд мав дитячий садочок ще вчора. До початку війни його відвідувало більше дев’яноста маленьких вихованців, і вже понад рік приміщення було без дитячого сміху.

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, Киїнський ЗДО ясла-садок «Малятко» відкрив свої двері для 40 маленьких вихованців. Можливим це стало завдяки невтомній праці завідувача Зої Пенькової та усього колективу садочку,  керівництва сільської ради та наших партнерів – Міжнародних, Всеукраїнських та обласних організацій, які, в міру своїх можливостей, допомагали відновити приміщення садочку, що зазнало великих ушкоджень під час масованих обстрілів російської федерації у березні минулого року.

Останньою і найважливішою крапкою стало облаштування безпечного освітнього середовища (укриття), яке вміщує до п’ятдесяти осіб і обладнане згідно вимог законодавства. Безпосередню участь у створенні безпечних умов для вихованців приймала Чернігівська громадська організація «Відродження нації», яка вже більше року працює в різних напрямках по відновленню об’єктів у нашій громаді.

Саме ця організація влаштувала дітлахам справжнє свято, і навіть сигнал «Повітряна тривога» не зіпсував його.

Дітей в ігровій формі провели до укриття, де їх розважали запрошені аніматори і навіть пес Патрон.

Щиро дякуємо нашим партнерам та усім, хто долучився до цієї важливої місії і подарував дітям свято та можливість відвідувати дитячий садок.

За інформацією, відділу освіти, молоді, спорту,

культури та туризму Киїнської сільської ради

Фото без описуФото без описуФото без опису