Увага! Конкурс на створення офіційної символіки та візуального стилю громади - бренду Киїнської сільської територіальної громади

Дата: 15.11.2023 11:42

Конкурс проводиться з метою визначення найкращих конкурсних робіт із створення офіційної символіки та визначення єдиного візуального стилю громади - бренду Киїнської сільської  територіальної громади (далі – громада) як втілення змістової, візуальної та словесної концепції бренду громади, а саме:

- створення ескізу герба та прапора територіальної громади;

- створення логотипу територіальної громади.

Конкурс триває з 01 листопада 2023 року по 01 грудня 2023 року включно:

1 етап – подача заявок на участь у конкурсі та виконання  конкурсних робіт – з 01.11.2023 по 22.11.2023;

2 етап – перевірка конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та обрання із них кращих  – з 23.11.2023 по 24.11.2023;

3 етап – громадське обговорення конкурсних робіт та голосування – з 25.11.2023 по 30.11.2023;

4 етап – підбиття підсумків громадського голосування –01.12.2023;

5 етап – затвердження Киїнської сільської ради офіційної символіки.

Конкурсні роботи подаються до 17:00 год. 22 листопада 2023 року.

Результати півфіналу конкурсу (інформація про 5 (п’ять) конкурсних робіт, що стали півфіналістами) оприлюднюються 24 листопада 2023 року.

Остаточні результати конкурсу оприлюднюються 01 грудня 2023 року.

Для участі у Конкурсі необхідно до 22 листопада 2023 року заповнити реєстраційну заявку за формою, що додається до даного Порядку, та подати конкурсні роботи, вимоги до яких визначені у розділі 5 та 6 цього Порядку.

Конкурсні роботи з позначкою «Відкритий конкурс  на створення офіційної символіки та визначення візуального стилю громади - бренду Киїнської сільської  територіальної громади» надсилаються або подаються на розгляд в електронному чи друкованому вигляді за адресою: 15505, Україна, Чернігівська обл., Чернігівський р-н, с. Киїнка, вул. Перемоги, 30, електронна адреса kuinka_silrada@ukr.net. Контактний телефон: 680-231.

З детальними умовами конкурсу можна ознайомитися у Положенні про конкурс