Адміністративна послуга 00033

00033

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ СМЕРТІ

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Киїнської сільської ради

Інформація про центр надання адміністративних послуг

1

Інформація про ЦНАП   (місце подання документів та отримання результату послуги)

15505, Чернігівська область, Чернігівський район,                с. Киїнка, вул. Перемоги, 30

Понеділок,  вівторок з 8.00 до 16.00

Середа, четвер, п’ятниця  з  9.00  до 16.00

Субота з  9.00  до 12.00.

Без  перерви  на  обід.

Вихідний день - неділя

ЦНАП:

Тел. (0462) 68-02-08

Електронна пошта: cnap_kyinska_gromada@ukr.net

Веб-сайт: kyinska-gromada.gov.ua

2

Перелік документів, необхідних для надання послуги та вимоги до них.

Умови отримання послуги

• Документ про смерть (встановленої форми), виданий  закладом охорони здоров’я або судово–медичною установою; або  рішення суду про встановлення факту смерті особи в певний час чи про оголошення її померлою;
  • Паспорт громадянина України (паспортний документ іноземця або особи без громадянства) – особи, що звернулася за державною реєстрацією смерті (у т.ч. родичі померлого).

У разі наявності також здаються:

- Паспорт громадянина України померлого, пільгові посвідчення, військово-облікові документи померлого.

*Заява про державну реєстрацію смерті подається не пізніше трьох днів з дня настання смерті чи виявлення трупа, а в разі неможливості одержання лікарського свідоцтва про смерть, фельдшерської довідки про смерть - не пізніше п'яти днів.

**Державна реєстрація смерті за заявою, поданою до закінчення одного року з дня настання смерті, проводиться за останнім місцем проживання померлого, або за місцем настання смерті чи виявлення трупа або за місцем поховання.

3

Безоплатно

4

Результат надання послуги

• Свідоцтво про смерть.

Крім того, видається:

• Після державної реєстрації смерті спеціаліст державної реєстрації актів цивільного стану видає витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про смерть для отримання допомоги на поховання.

У разі державної реєстрації смерті виконавчим органом сільської, селищної, міської (крім міст обласного значення) ради видається довідка для отримання допомоги на поховання, у якій зазначаються: прізвище, власне ім'я, по батькові померлої особи; дата смерті; місце смерті; номер та дата складання актового запису про смерть; найменування органу, що здійснив державну реєстрацію акту цивільного стану.

5

Строк надання послуги

Невідкладно в день звернення

6

Спосіб отримання відповіді (результату)

Особисто заявнику

7

Акти законодавства щодо надання послуги

• Закон України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» (стаття 17);
  • Правила державної реєстрації актів цивільного стану в Україні, затверджені наказом Міністерства юстиції від 18.10.2000 52/5 (у редакції наказу Міністерства юстиції України від 06.05.2020 1590/5/).