Адміністративна послуга 00038

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

ВИДАЧА ВИТЯГУ З РЕЄСТРУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Киїнської сільської ради

Інформація про центр надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження ЦНАП:

Центральний офіс ЦНАП:

15505, Чернігівська область, Чернігівський район,                с. Киїнка, вул. Перемоги, 2-Б

Віддалені робочі місця ЦНАП:

15505, Чернігівська область, Чернігівський район,               с. Трисвятська Слобода, вул. Волгоградська, 18а

2.

Інформація щодо режиму роботи ЦНАП

Понеділок,  вівторок з 8.00 до 16.00

Середа, четвер, п’ятниця  з  9.00  до 16.00

Субота з  9.00  до 12.00.

Без  перерви  на  обід.

Вихідний день - неділя

ВРМ  с. Трисвятська Слобода:

Понеділок – п’ятниця:  з 8.00  до 17.00

Перерва  на  обід: з 13.00 до 14.00

Вихідні  дні - субота,  неділя

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт:

Тел. (0462) 68-02-08

Електронна пошта: cnap_kyinska_gromada@ukr.net

Веб-сайт: kyinska-gromada.gov.ua

ВРМ с. Трисвятська Слобода:

Електронна пошта: cnap_kyinska_gromada_vrm@ukr.net

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

1. Закон України "Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні" ст. 26

2. Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» від 11.12.2003 № 1382-ІV зі змінами від 10.12.2015

3. Закон України «Про адміністративні послуги» від 06.09.2012  № 5203-VІ;

4. Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР

5.

Нормативні документи, що регулюють надання послуги

1. Постанова КМУ від 07.02.2022 №265 "Порядок декларування та реєстрації місця проживання (перебування)"

2. Постанова КМУ від 28.12.2020 №1364 "Про реалізацію експериментального проекту щодо реєстрації, зняття з реєстрації місця проживання в електронній формі".

Умови отримання адміністративної послуги

6.

Підстава для одержання адміністративної послуги

Заява особи або її законного представника.

7.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них.

заява;

паспорт, якщо дитина не досягла 16 років, подається свідоцтво про народження.

8.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги.

Заявник для одержання адміністративної послуги з видачі витягу з реєстру територіальної громади звертається до  центру надання адміністративних послуг відповідно до реєстрації місця проживання.

9.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Адміністративна послуга безоплатна.

10.

Строк надання адміністративної послуги

1календарний день.

11.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги.

Орган реєстрації відмовляє у видачі витягу з реєстру територіальної громади, якщо:

- особа не подала необхідних документів;

- у поданих документах містяться недостовірні відомості або подані  документи є недійсними;

- звернулася особа, яка не досягла 14 років.

Рішення про відмову у видачі витягу з реєстру територіальної громади приймається в день звернення особи або її представника шляхом зазначення у заяві  підстав відмови. Зазначена заява повертається особі або її представнику.

12.

Результат надання адміністративної послуги

Витяг з реєстру територіальної громади.

13.

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто або через уповноважену особу.

14.

Відділ «Центр надання адміністративних послуг»

Киїнської сільської ради

ЗАЯВА

Відповідно до п. 4 ст. 9 Закону України «Про адміністративні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2022 № 265 «Деякі питання декларування і реєстрації місця проживання та ведення реєстрів територіальних громад»,  прошу надати:

_Витяг з реєстру територіальної громади про реєстрацію місця проживання

(назва адміністративної послуги)

(адреса об'єкта)

Суб’єкт звернення

( прізвище, ім’я та по батькові)

адреса суб’єкта звернення

( місце проживання, паспортні дані)

Телефон

Про обробку, використання та зберігання моїх персональних даних у межах, необхідних для отримання адміністративної послуги повідомлений.

«      »       20     р.

(ПІБ суб'єкта звернення/уповноваженої особи)                                                                                            (підпис)

Примітка: суб’єкт звернення додає до заяви вхідний пакет документів, який необхідний для отримання адміністративної послуги»