За матеріалами СБУ 15 років за гратами отримав зрадник, який «зливав» окупантам односельців – учасників АТО/ООС

Дата: 01.04.2024 14:19

Фото без опису

За матеріалами СБУ 15 років за гратами отримав мешканець Чернігівського району, який під час окупації пішов на співпрацю з агресором.

Співробітники СБУ затримали зрадника у липні 2022 року.

Слідством встановлено, що колаборант активно допомагав окупантам виявляти місцевих мешканців з проукраїнською позицією, осіб, які мають зброю, учасників АТО/ООС, яких згодом затримували та катували російські загарбники.

При обшуку у помешканні зловмисника було знайдено та вилучено вибухову речовину (тротил).

На підставі зібраних слідчими Служби безпеки доказів суд визнав фігуранта винним за ч.2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) та ч.1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Вирок набув законної сили.

Розслідування здійснював слідчий відділ СБУ в Чернігівській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.