Адміністративна послуга 01193

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО БУДІВЕЛЬНОГО ПАСПОРТА НА ЗАБУДОВУ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Киїнської сільської ради

Інформація про центр надання адміністративної послуги

1.

Найменування ЦНАП, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта звернення

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Киїнської територіальної громади

2.

Місцезнаходження ЦНАП:

Центральний офіс ЦНАП:

15505, Чернігівська область, Чернігівський район,                с. Киїнка, вул. Перемоги, 2-Б

Віддалені робочі місця ЦНАП:

15505, Чернігівська область, Чернігівський район,               с. Трисвятська Слобода, вул. Волгоградська, 18а

3.

Інформація щодо режиму роботи ЦНАП

Понеділок,  вівторок з 8.00 до 16.00

Середа, четвер, п’ятниця  з  9.00  до 16.00

Субота з  9.00  до 12.00.

Без  перерви  на  обід.

Вихідний день - неділя

ВРМ  с. Трисвятська Слобода:

Понеділок – п’ятниця:  з 8.00  до 17.00

Перерва  на  обід: з 13.00 до 14.00

Вихідні  дні - субота,  неділя

4.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт

Тел. (0462) 68-02-08

Електронна пошта: cnap_kyinska_gromada@ukr.net

Веб-сайт: kyinska-gromada.gov.ua

ВРМ с. Трисвятська Слобода:

Електронна пошта: cnap_kyinska_gromada_vrm@ukr.net

5.

Перелік документів, необхідних для надання послуги та вимоги до них

1. Заява встановленого зразка.

2. Примірник будівельного паспорта замовника, якщо такий паспорт надавався до 01 вересня 2020 року.

3. Схема намірів забудови земельної ділянки (місце розташування будівель та споруд на земельній ділянці, фасади та плани поверхів нових об’єктів із зазначенням габаритних розмірів тощо) за встановленою формою.

4. Згода співвласника (співвласників) земельної ділянки на забудову (у разі здійснення нового будівництва об’єкта) (за умови перебування у спільній власності).

5. Згода співвласника (співвласників) об’єкта нерухомого майна, розташованого на земельній ділянці (у разі здійснення реконструкції, капітального ремонту) (за умови перебування у спільній власності).

6. Інформація про наявність у межах земельної ділянки режимоутворюючих об’єктів культурної спадщини та обмеження у використанні земельної ділянки у разі здійснення нового будівництва об’єкта (за наявності).

6.

Безоплатно

7.

Результат надання послуги

8.

Строк надання послуги

Послуга надається протягом 10 календарних днів

9.

Спосіб отримання відповіді (результату)

Особисто або через уповноважену особу.

1. Особисто – пред’являється документ, що посвідчує особу.

2. Через представника, який додатково подає:

2.1. документ, що посвідчує особу представника;

2.2.документ, що підтверджує повноваження особи діяти від імені іншої особи – довіреність, посвідчена в установленому законом порядку.

Для перевірки повноважень особи, яка уповноважена діяти від імені юридичної особи, адміністратор отримує відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Поштою (рекомендованим листом з повідомленням про вручення).

10.

Акти законодавства щодо надання послуги

1.Закон України “Про регулювання містобудівної діяльності” ст.27.

2.Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житловокомунального господарства України “Про затвердження Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки” від 05.07.2011 №103.

3.Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житловокомунального господарства України “Про внесення змін до Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки” від 25.02.2013 №66.

4. Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житловокомунального господарства України “Про внесення змін до Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки” від 14.08.2018 № 212.

5. Наказ Міністерства розвитку громад та територій України “Про затвердження Змін до Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки” від 14.12.2021 №331. 6. Постанова Кабінету Міністрів України від 24 червня 2022 року №722 «Деякі питання здійснення дозвільних та реєстраційних процедур у будівництві в умовах воєнного стану».