Адміністративна послуга 01196

від 15 листопада 2023 року № 642

інформаційна картка адміністративної послуги

01196

Продовження строку дії посвідчення батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Киїнської сільської ради

Інформація про центр надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження ЦНАП:

15505, Чернігівська область, Чернігівський район, с. Киїнка, вул. Перемоги, 2-Б

Віддалені робочі місця ЦНАП:

15505, Чернігівська область, Чернігівський район, с. Трисвятська Слобода, вул. Волгоградська, 18а

2.

Інформація щодо режиму роботи ЦНАП

Понеділок,  вівторок з 8.00 до 16.00

Середа, четвер, п’ятниця  з  9.00  до 16.00

Субота з  9.00  до 12.00.

Без  перерви  на  обід.

Вихідний день - неділя

ВРМ  с. Трисвятська Слобода:

Понеділок – п’ятниця:  з 8.00  до 17.00

Перерва  на  обід: з 13.00 до 14.00

Вихідні  дні - субота,  неділя

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт:

Тел. (0462) 68-02-08

Електронна пошта: cnap_kyinska_gromada@ukr.net

Веб-сайт: kyinska-gromada.gov.ua

ВРМ с. Трисвятська Слобода:

Електронна пошта: cnap_kyinska_gromada_vrm@ukr.net

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Акти законодавства, що регулюють порядок та умови надання АП (пункти, статті, розділи тощо, назва та реквізити законодавчих актів)

1. Ст.13 Закону України «Про охорону дитинства» від 26 квітня 2001 року N2402- III.

2.   Закон України «Про адміністративні послуги» від 6 вересня 2012 року № 5203-VI.

3.Постанова Кабінету Міністрів України від 02.03.2010 року №209 «Деякі питання виготовлення і видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї».

4. Наказ Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 29.06.2010 року №1947 «Про затвердження Інструкції про порядок видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї».

5. Лист Міністерства соціальної політики України від 29.05.2019 року № 338/0/188- 19.

Умови отримання адміністративної послуги

5.

Підстава для одержання адміністративної послуги

Заява  фізичної або юридичної особи

6.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

1. Заява одного з батьків про продовження посвідчень.
  2. Довідки із закладу освіти ( подаються за умови їх легалізації, якщо інше не передбачено законом та міжнародним договором України, та з перекладом на українську мову. Вірність перекладу або справжність підпису перекладача засвідчується нотаріально). Якщо дитинанавчається за денною формою навчання у закладі загальної середньої, професійної (професійно - технічної), фахової передвищої, вищої освіти, - довідка про підтвердження зарахування до закладу освіти або про переведення на наступний курс навчання в межах відповідної програми підготовки (інформація підтверджується заявником кожного семестру, до закінчення закладу освіти, але не довше ніж до досягнення особою 23 років).
  3. Копії свідоцтв про народження дітей (у разі народження дитини за межами України - копії свідоцтва про народження дитини із нотаріально засвідченим перекладом на українську мову).
  4. Наявні посвідчення

7.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто заявником або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом) або електронною поштою

8.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

9.

Строк надання адміністративної послуги

Протягом 10-ти робочих днів після подання документів.

10.

Результат надання адміністративної послуги

Продовжене посвідчення батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї (у разі відсутності бланків посвідчень – довідка про статус батьків багатодітної сім’ї, про статус дитини з багатодітної сім’ї), відмова у продовженні строку дії посвідчення, або скасований статус батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї

11.