Адміністративна послуга 01227

від 15 листопада 2023 року № 642

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги

01227

ПРИЗНАЧЕННЯ ГРОШОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ вартості ОДНОРАЗОВОЇ НАТУРАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ «ПАКУНОК МАЛЮКА»

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Киїнської сільської ради

Інформація про центр надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження ЦНАП

15505, Чернігівська область, Чернігівський район, с. Киїнка, вул. Перемоги, 2-Б

Віддалені робочі місця ЦНАП:

15505, Чернігівська область, Чернігівський район, с. Трисвятська Слобода, вул. Волгоградська, 18а

2

Інформація щодо режиму роботи ЦНАП

Понеділок,  вівторок з 8.00 до 16.00

Середа, четвер, п’ятниця  з  9.00  до 16.00

Субота з  9.00  до 12.00.

Без  перерви  на  обід.

Вихідний день - неділя

ВРМ  с. Трисвятська Слобода:

Понеділок – п’ятниця:  з 8.00  до 17.00

Перерва  на  обід: з 13.00 до 14.00

Вихідні  дні - субота,  неділя

3

Телефон / факс, електронна  адреса, офіційний веб-сайт ЦНАП

Тел. (0462) 68-02-08

Електронна пошта: cnap_kyinska_gromada@ukr.net

Веб-сайт: kyinska-gromada.gov.ua

ВРМ с. Трисвятська Слобода:

Електронна пошта: cnap_kyinska_gromada_vrm@ukr.net

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закони України „Про державну допомогу сім’ям з дітьми»  від 21.11.1992 № 2812-XII

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 744 „Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

Постанова Кабінету Міністрів України від 25.11.2020 № 1180 Про Порядок надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”

Умови отримання адміністративної послуги

6

Підстава для отримання

Сім'ї, в яких народилася дитина, мають право на отримання набору необхідних речей для новонародженої дитини. Однак батьки, у яких діти народились до 23 жовтня 2020 року включно та які не отримали одноразову натуральну допомогу "пакунок малюка", мають змогу отримати грошову компенсацію вартості одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка". Грошова компенсація призначається, якщо звернення за нею надійшло не пізніше ніж через 12 місяців з дня народження дитини.  Батьки, у яких діти народились з 24 жовтня 2020 року, мають змогу отримати одноразову натуральну допомогу "пакунок малюка" протягом 30 днів з дати народження дитини. У разі неотримання такої допомоги з незалежних від батьків причин вони отримають грошову компенсацію вартості одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка". Розмір грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” становить не менш як три розміри прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років, установленого законом на дату подання заяви про призначення грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”. З 01 січня 2021 року розмір грошової компенсації становить не менше 5 тисяч гривень.

З 1 липня 2021 року батьки мають право вибору між одноразовою натуральною допомогою "пакунок малюка" та грошовою компенсацією вартості одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка".

7

Перелік необхідних документів

Заява про призначення грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”

Копія свідоцтва про народження дитини

Довідка з пологового будинку про неотримання одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”

Копія документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків

Копія посвідки на постійне проживання/посвідчення біженця/довідки про звернення за захистом в Україні (для іноземця та особи без громадянства)/посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту (у разі необхідності)

Копія рішення районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу місцевої ради або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною) (у разі необхідності)

Копія рішення районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської ради про влаштування дитини в сім’ю патронатного вихователя (для патронатного вихователя) (у разі необхідності)

Копія рішення районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської ради про влаштування дитини до дитячого будинку сімейного типу або прийомної сім’ї (у разі необхідності)

8

Спосіб подання документів

Заява та документи подаються заявником особисто або уповноваженою ним особою у паперовій або електронній формі

9

Платність (безоплатність) надання

Адміністративна послуга надається безоплатно

10

Строк надання

Структурні підрозділи з питань соціального захисту населення протягом 5 робочих днів з дати надходження документів приймають рішення про призначення грошової компенсації або про її відмову

11

Перелік підстав для відмови у наданні

Відмова від новонародженої дитини;

відбування матір’ю покарання у місцях позбавлення волі та подальшого перебування новонародженої дитини в будинку дитини при установі виконання покарань;

смерті новонародженої дитини в пологовому будинку;

отримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

12

Результат надання адміністративної послуги

13